9.TÜRKİYE ENERJİ ZİRVESİ ANTALYA’DA YAPILACAK.


ANKARA-Türkiye Enerji Zirvesi ve ERRA (Enerji Düzenleyicileri Bölgesel Birliği) 17. Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı 9-10 Ekim 2018’de Antalya’da yapılacak.

Eşzamanlı gerçekleştirilecek etkinliklere kamunun üst düzey temsilcilerinin yanısıra yurt içi ve yurtdışından çok sayıda enerji profesyoneli katılacak.

9. Türkiye Enerji Zirvesi’nde enerji piyasalarında yaşanan dönüşümün etkileri, enerjide gelecek trendleri, dönüşüm sürecinde Türkiye enerji piyasalarının beklentileri, enerjide dijitalleşmenin etkileri, enerji yatırımları finansmanı, yenilenebilir enerji dönüşümü ve enerji jeopolitiği ele alınacak konu başlıklarından bazıları.

37 Düzenleyici Kurumun üye olduğu Enerji Düzenleyicileri Bölgesel Birliği ERRA, Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı’nın 17’incisini bu yıl 9-10 Ekim tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirecek. 9. Türkiye Enerji Zirvesi ile birlikte Regnum Carya Golf & Spa Hotel’de eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Konferans, Türkiye ve diğer ERRA üye ülkelerin bulunduğu Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Amerika’dan düzenleyici kurumları, hükümet yetkililerini, enerji şirketlerini, profesyonelleri, yatırımcıları ve sektör derneklerini bir araya getirecek. Yeni standartlara kapı açacak bu iki prestijli etkinliğin birleşmesi, bölgelerarası konferanslara da örnek teşkil edecek ve katılımcılarla sponsorlara benzersiz fırsatlar sunacak. 

Ayrıca Türkiye Enerji Zirvesi  kapsamında düzenlenen “Türkiye Enerji Zirvesi  Golf Kupasına profesyonellerin yanı sıra yeni başlayanlar ve amatörler ile spora ilgi duyan katılımcılar da katılabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.