ANKAMAİL’DEN ÇOCUKLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

Bayramda Çocuklar Hem Eğlenecek Hem Öğrenecek

ANKARA-ECE Türkiye tarafından yönetilen Türkiye’nin öncü alışveriş merkezlerinden ANKAmall, Kurban Bayramı’nda çocukları birbirinden renkli atölyelerle karşılıyor.

Bu yıl 20’nci yılını kutlayan AVM, çocuklar için hazırladığı Çocukça İşler Atölyeleri ile çocukları hem eğlendiriyor hem de üretmeye teşvik ediyor. 10 – 11 Ağustos tarihlerinde saat 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyelerde çocuklar plaktan saat yapımını öğrenecekler. Çocuklar, yaratıcılıklarını ve hayal dünyalarını geliştirirken, nitelikli zaman geçirerek farklı becerilerini ortaya koyabilecekler.

Bayram sonrasında da okullar açılana kadar devam edecek etkinliklerde çocuklar şapka tasarımı, yastık yapımı ve bez çanta tasarım atölyelerine katılacaklar. Her hafta sonu gerçekleşecek olan atölyelere katılım ücretsiz olacak.

Arife günü saat 10.00’da açılıp 23.00’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan ANKAmall, bayramın ilk günü 14.00’da hizmet vermeye başlayacak, bayramın diğer günleri ise akşam 22.00’a kadar açık olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.