Bölge Müdürleri Antalya’da Toplandı


(SEKTORHABER.COM)-ANKARA- Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri İştirakleri toplantısı için Antalya’da bulunan Bölge Müdürleri Genel Müdür Abdullah Kutlu’nun başkanlığında toplanarak 2013 faaliyetlerini ve hedeflerin gerçekleşme oranlarını değerlendirdiler.
Toplantıda konuşan Genel Müdür Abdullah Kutlu, yılsonunda inşallah 2013 hedeflerini yakalamış olacağız. 10 aylık rakamlar iyi yolda olduğumuzu gösteriyor. Ancak bu da bizim için yeterli değil inşallah yeni dönemde yeni kriterlerle hep birlikte çok daha başarılı işlere imza atacağız. Herkesten daha fazla çalışmanızı bekliyorum.”dedi.
Genel Müdür Kutlu, toplantıda Bölge Birliği Müdürlerinden faaliyetler hakkında bilgi alarak onların problemlerini dinledi.
Toplantıda 500 bin TL’nin altında satış yapan kooperatifler tek tek masaya yatırılırken, yeni dönemde gübre tedariki hakkında görüş alış-verişinde de bulunuldu.
Toplantıya Genel Müdür Yardımcıları Veli Çelebi, Hüsamettin Gülhan, Sefa Çağlayan, Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Bülent İşkür, 1. Hukuk Müşaviri,  16 Bölge Birliği Müdürü ile bazı daire başkanları katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.