ELEKTRİK ABONE İŞLEMLERİ E-DEVLET’TEN YAPILABİLECEK


Limak Uludağ Elektrik abonelerine e-Devlet üzerinden abone ve sayaç bilgilerini kontrol etme, ödeme bilgilerinin dökümüne ulaşabilme ve borç sorgulama işlemlerini yapabilme imkanı sağlayarak bu platformda yer alan ilk enerji şirketi old

Limak Uludağ Elektrik şirketinden yapılan yazılı açıklamada, kamu hizmetlerine tek bir  noktadan erişim imkanı sağlamak amacıyla kurulan e-Devlet’in vatandaşlara  birbirinden farklı hizmetler sunduğu anımsatıldı.

Bu kapsamda Limak Uludağ Elektrik’in, gelişen teknolojiyi takip etmek  ve tüketicilere yenilikçi hizmet sunmak amacıyla e-Devlet üzerinden yeni bir  proje başlattığı belirtilen açıklamada, tüketicilerin “tek tık” ile elektrik  borçlarını sorgulayabileceği abone ve sayaç bilgilerini kontrol edebileceği ve  ödeme bilgilerinin dökümüne ulaşabileceği kaydedildi.

YENİLİKÇİ HİZMETLERİ SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü  Ali Erman Aytac, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışlarının bir sonu olarak  e-Devlet’te yer alan ilk enerji şirketi olmaktan mutluluk duyduklarını ifade  etti.

Halihazırda abonelikten güvence bedeli iadesine kadar pek çok hizmeti  kendi internet adreslerindeki online işlem merkezinden sunduklarını anımsatan  Aytac, “Ancak e-Devlet’te hizmet vermeye başlayan ilk enerji şirketi olmak bizim  için ayrı bir gurur vesilesi oldu. Uzun zamandır online işlem merkezi ile  kesintisiz hizmet vermekte olan şirketimizin teknolojik alt yapısı e-Devlet  entegrasyonunda önemli bir avantaj oldu. Vatandaşlarımıza hızlı ve kaliteli  hizmet vermek adına tüm iletişim kanallarını kullanmak için seferber olan  ekibimiz ile gelişen teknolojiyi takip etmeye ve yenilikçi hizmetleri  vatandaşlarımıza sunmaya devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.