ERYAMAN ‘DA COŞKULU KUTLAMA


ERYAMAN EMEKLİLERİ  MÜZİK VE  SANAT ETKİNLİK GRUPLARINCA  ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI ENVER DEMİREL’E  ŞÜKRAN PLAKETİ VERİLDİ

ANKARA- Nevzat OZAN – Çağdaş belediyecilik anlayışının en iyi örneklerinden birine imza atan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’e dönem içinde yaptıkları hizmetlerden dolayı şükran plaketi verildi. Öte yandan aynı gün yapılan çeşitli etkinliklerle de Çanakkale Zaferi büyük bir katılım, coşku ve heyecanla kutlandı. .

Eryaman Emekli Konağı tesislerinde çeşitli sanatsal ve kültürel faaliyetlerde bulunan kültür ,sanat ve eğitim faaliyetlerinin öncülüğünü yapan gruplarca organize edilen ödül töreni 17 Mart 2017  Cumartesi günü Eryaman emekli konağında gerçekleştirildi.

Çok sayıda emekli ve Eryaman sakinin  katıldığı törende bir konuşma yapan Etimesgut Belediye Başkanı Demirel, Eryaman’a verdikleri hizmetlerinden dolayı mutlu olduklarını dile getirerek ”eksiklerimizi rahatlıkla bizlere iletebilirsiniz. Bu talepler bizlere şevk verdiği gibi yatırım ve yapacaklarımız için de son derece yönlendirici de olacaktır. ” dedi.

Vatandaştan gelebilecek bu yönde uyarı ve hizmet taleplerinin kendilerini daha iyi ve daha olumlu hizmetlere yönelteceğini vurgulayan Demirel, Eryaman’a  planlanan yatırımların hız kesmeden sürdürüleceğini ifade ederek,  bu kapsamda yine çevre düzenlemesi ile ağaçlandırma işlemleri tamamlanan Atatürk Meydanı başta olmak üzere çok sayıda tesisin 12 Mayıs 2018  tarihinde yapılacak toplu bir törenle hizmete açılacağı müjdesini verdi.

Yıldönümü nedeni ile Çanakkale Savaşı ve Deniz zaferinin öneminin altını da bir kez daha çizen Başkan Demirel,”Bu anlamda  etkinlik ve jestlerinden dolayı  Eryaman Konağında faaliyetlerini sürdüren Şiir Sofrası Şiir Dostları Grubu ,Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği grupları başkan ve tüm sanatçılara da  teşekkür ediyorum” dedi..

Plaket törenine çok sayıda başta Eryaman olmak üzere Etimesgut ilçesinden çok sayıda sanat ve şiir sever ve  katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.