FİDAN KAMPANYASINA SÜPER KATILIM


Fidan dikme kampanyasına yoğun ilgi! Geleceğe Nefes katılım belgesi nasıl alınır? 11 milyon fidan dikilecek…

“Geleceğe Nefes-11 Milyon Fidan” kampanyası yoğun ilgi sürüyor. 11 milyon fidan dikme kampanyası 11 Kasım 2019’da saat 11:11’de 81 ilde gerçekleşecek. Tarım ve Orman Bakanlığının tarafından oluşturulan https://gelecegenefes.com/ adresin isteyen herkes bir fidan sahiplenebilir veya bağışlayabilir. Birçok ilde başvurular yüzde yüze ulaştı. Hedeflenen sayıya ulaşılan illerde şu an Geleceğe Nefes Kampanyasına başvurular alınmıyor.

Geleceğe Nefes kampanyası ile 11 milyon fidan ekilecek. Fidan bağışı yapanlara katılım belgesi verilen kampanyada İstanbul, Ankara ve İzmir’de hedeflenen rakamlara ulaşıldı. Geleceğe Nefes projesine katılım için internet üzerinden fidan sahiplenerek ya da fidan bağışı ile başvurabilirsiniz. Peki Geleceğe Nefes kampanyasına nasıl başvuru yapılır, Geleceğe Nefes Ol Kampanyasına internetten nasıl katılınır?

2 Kasım itibari ile sahiplenilen fidan sayısı 9 milyon 469 bin 239 oldu. Hedeflenen rakam ise 11 milyon 47 bin 430. Ayrıca site üzerinden fidan bağışı da yapılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.